fbpx
TILP0612

Volám sa Ľudmila 👋

Som fotografka pôsobiaca v Prahe. Najviac ma bavia portréty, čarovanie s atmosférou na fotografiách a zaznamenávanie vzácnych chvíľ. ✨ Verím, že každý moment je jedinečný a je mi cťou ho zvečniť. Prináša mi radosť sprevádzať ľudí po tajných zákutiach Prahy, preto momentálne pôsobím aj ako fotograf zážitkov na AirBnB. ☀️ Už desiatky hostí mi dôverovali v zachytení tých najkrajších momentov, čo im Praha dala.
Okrem fotografie sa venujem content marketingu, posedávam v kaviarňach pri dobrej káve ☕️  a jednou mojich vášní je cestovanie po svete. A čo ty? Už sa teším, až mi porozprávaš niečo o sebe!

Emotívne príbehy 💕

Fotografia je statické médium, cez ktoré komunikujeme príbeh človeka. Vo svojej práci sa sústredím na každý detail, pretože dokáže povedať viac ako len čistá póza. Úsmev, pohladenie či iskra v očiach sú momenty, ktoré zachytím navždy.

Očarujúce detaily 👀

Vieš, do čoho ideš! Veľmi rada ti poradím s výberom šiat, lokality či doplnkových služieb. Už niekoľko rokov spolupracujem so šikovnými vizážistkami. Spoločnými silami vykúzlime fotenie snov - a ak si taktiež plánovacia duša, som otvorená kreatívnym nápadom a outfitom!

Tajné zákutia 🏃‍♂️

Od historického centra Prahy a prechádzku parkom až po tie najtajnejšie zákutia - je mi cťou vdýchnuť na fotky atmosféru z každej lokality. V mojich fotografiách hrá väčšinou doplňujúcu rolu. Svoju pozornosť sústredím na vyniknutie modelu.​

Rôzne príležitosti 🍀

Milujem fotiť ľudí - a je hneď niekoľko príležitostí, ktoré dokážem zachytiť. Fresh profilovky alebo lifestyle prechádzku Prahou - máš to mať! Či sa radšej fotíš vo dvojici? Rád prekvapíš svoju polovičku romantickým fotením či dokonca zásnubami? Spolu to vymyslíme!

Uvoľnená atmosféra 🙌

S priateľským prístupom a uvoľnenou atmosférou sa fotí najlepšie! Fotenie je tvoj veľký deň - poďme z neho spoločne spraviť zážitok. Milujem, že si sadneme od prvej minúty a tvoríme každú fotku s radosťou a bez stresu.​

Kúzelné výsledky ✨

Fotografia je čarovná - vďaka nej premieňame životnú realitu na umenie. Rada tvorím umelecké portréty, ktoré zvýrazňujú to najlepšie, čo človek skrýva. Teším sa, až spoločne budeme kúzliť tvoje fotografie. Už stačí len napísať správu a dohodneme sa na detailoch!