fbpx

Zachyťme spolu momenty, na ktorých Ti záleží.

Volám sa Ľudmila 👋

Som fotografka pôsobiaca v Prahe so špecializáciou na umelecké portréty. Verím, že každý moment je jedinečný a je mi cťou ho zachytiť navždy. Poďme spoločne spraviť tvoju vysnívanú fotku skutočnosťou! 

TILP0612

Špecializujem sa na...

Prečo fotiť spolu?

Emotívne príbehy 💕

Sústredím sa na každý detail, pretože dokáže povedať viac ako len čistá póza. Pohladnie, úsmev či iskra v očiach sú tie najkrajšie momenty.

Očarujúce detaily 👀

Vieš, do čoho ideš - veľmi rada ti poradím s výberom šiat, lokality či doplnkových služieb vizážistky. Vykúzlime fotenie tvojich snov!

Tajné zákutia 🏃‍♂️

Od historického centra Prahy a prechádzku parkom až po tie najtajnejšie zákutia - je mi cťou vdýchnuť na fotky atmosféru z každej lokality.

Rôzne príležitosti 🍀

Milujem fotiť ľudí - a je k tomu hneď niekoľko príležitostí. Fresh profilovky, lifestyle, romantika, svadba či tajné zásnuby? Spolu to vymyslíme!

Uvoľnená atmosféra 🙌

S priateľským prístupom sa fotí najlepšie! Fotenie je tvoj veľký deň - poďme z neho spoločne spraviť zážitok, pri ktorom sa môžeš uvoľniť.

Kúzelné výsledky ✨

Fotografia je čarovná - vďaka nej premieňame životnú realitu na umenie. Rada tvorím umelecké portréty, ktoré zvýrazňujú to naj, čo človek skrýva.

Milé slová

Ďakujeme za úžasné a krásne svadobné fotografie. Skvele odvedená práca! Ďakujeme za super spoluprácu a za to, že si v náš svadobný deň bola s nami. Môžeme ťa len a len odporučiť, si talent aký sa len tak nevidí.
Božena a Viktor
Svadobné fotenie

Portrét je najkrajší darček

Napíš mi Tvoju predstavu

Začnime plánovať fotenie Tvojich snov. Konzultácia je nezáväzná, tak sa poď presvedčiť, že si sadneme.

Featured in